Okulumuz şehrin gürültüsünden ve telaşından soyutlanmış,  yeşil, ve armut, ayva ağaçları ile sarılmış bahçemiz içerisinde yer alan tek katlı villadır. 
Tüm sınıflarımız ve oyun alanlarımız aydınlık ve ferahtır.
Tüm alanlarda kullanılan zemin kaplaması ahşap parkedir.
Tüm sınıflarımız, temiz, güvenli ve sağlıklı, çocukların yaratıcılığını destekleyici, yeni fikirler oluşturup geliştirebilecekleri, hata yapma riskini alabilecekleri şekilde titizlikle seçilen materyaller ve mobilyalarla donatılmıştır. 

Sınıflarımız

Dört farklı yaş grubuna göre sınıflarımız mevcuttur.
Bunlar; 3 yaş sınıfı, 4 yaş sınıfı, 5 yaş sınıfı ve 6 yaş sınıfı, olmak üzere ayrı sınıflarımızda hizmet verilmekte ve yaşıt çocukların gelişimleri en iyi şekilde takip edilmektedir.
Anaokulumuz rahat, konforlu, yüksek kaliteli doğal gaz ısıtma sistemine sahiptir.

Okulumuz da her ay düzenli olarak uzman çocuk doktoru tarafından öğrencilerimizin sağlık kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca uzman çocuk gelişimcimizin görüşleri doğrultusunda her öğrencimize özel olarak hazırlanmış olan gelişim takip sınıfında okuldaki durumları, öğretmenimizin yorumları ve derslerle ilgili bilgiler yayınlanmaktadır.
Okulumuz klasik anaokulu ezberci ve dayatmacı eğitim anlayışı kalıplarından çıkarak, çocukların doğuştan gelen ve zamanla yitirdiği yetenekleri erken çocukluk döneminde profesyonel eğitimciler desteği ile fark etmek, geliştirme ve yönlendirme hedefiyle kurulmuş olup sürekli değişim ve gelişim içerisinde yoluna devam etmektedir.
Bahçemizde bulunan farklı oyun etapları ile çocuklarımız büyük kas gelişimlerini destekleyici her türlü aktiviteyi güven içinde ve özgürce yapabilmektedirler.

 

Okulumuzda ön ve arka bahçeler bulunmaktadır. Arka bahçemizde kümesimiz ve sera alanlarımız bulunmaktadır.